Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zkušenosti se Sumatra PDF ?

Vybírám PDF prohlížeč, preferuji jiný než Foxit, ten byl takový moc přeplácaný, zdálo se mi a tak se chci zeptat, kdo máte zkušenosti s uvedeným programem, jaké? Zamlouvá se mi, ale absence "Signatures and Hashes" ke strahovaným souborům na mě nedělá nejlepší dojem.

Btw: přehlížím něco, když totéž nemohu najít na stránkách libreoffice, kdežto u open office ano ?

nazvu to radši off topic.
původně jsem laboroval s jinými prohlížeči než adobe - vadila mi velikost instalace a nadbytečné vlastnosti, které byly jen zneužívané jako díry do systému.
ale pak se člověk občas nevyhne nekompatibilním zobrazením.
dnes jsem se ustálil na univerzální instalaci areaderu 7.1.0 (po neúspěšné děravé verzi 8 dodatečně opravená starší verze), k té spustím .reg soubor s omezujícím nastavením.