Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Miranda - zprava navrchu

Mam Mirandu 0.5 a potreboval bych, jestli jde, kdyz mi prijde zprava a jsem v celoobrazovkovem rezimu (treba v mem pripade Photoshop), tak jestli by na me ta zprava mohla vyskocit.

V soucasne dobe se rozblika ikona pouze v systray a ja mam celou listu schovanou.

Zkus v Mirandě : Možnosti - Kontakty - Okno - Vždy navrchu ( ale to asi nebude ono ),
možná Události - Upozornění na psaní - Oznámit pomocí bubliny ( to asi taky ne ).

Oznam zvukem by asi nestačil, že jo. Prohlídni pluginy tady :

http://addons.miranda-im.org/index.php?action=displ ay&id=45

možná by ti stačil oznam na psaní zprávy tobě, je ze stránky Kokiho :
"Plugin, který vám na obrazovku vyhodí popup když vám někdo z vašeho contact-listu začne psát.
Víte tak už dopředu že vám někdo něco napíše. Víceméně zbytečnost, ale někomu se to hodí."
:

http://addons.miranda-im.org/details.php?action=vie wfile&id=1175

tenhle plugin potřebuje k životu, jako mnoho dalších pluginů napřed tenhle :

http://addons.miranda-im.org/details.php?action=vie wfile&id=1170

Já mám to upozornění na psaní. Je to docela prima, ale když si druhá strana otevře okno na psaní a píše ve stylu slovo-pauza 10 vteřin-slovo-pauza 5 vteřin..., tak člověk čumí na cedulku, kdy už to dopíše.
Podle mě by tazateli vyhovoval asi nejlépe obyčejný popup (upozornění) a nastavit si tam třeba delší prodlevu.
Když by ta zpráva skákaka "navrch", tak je to děsná otrava, když člověk něco dělá, třeba přesný výřez a když jej skoro má, vyskočí mu přes práci okno a musí to dělat znovu. To je pro masochisty.