Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem IP televize

Prosím Vás, máte někdo funkční odkaz na IP televizi v přiměřené kvalitě? Mé zkušenosti s hledáním na Google jsou takové, že odkaz byl buď zcela nefunkční, nebo kvalita byla mizerná. Další skupina odkazů byla přímo od poskytovatelů internetu, ale pouze pro své zákazníky. Ta IP televize nemusí být bezplatná (i když lepší by byla samozřejmě free). Nechci ale měnit poskytovatele internetu a jelikož ten můj to neposkytuje, klidně bych si připlatila u konurence. Současně mě hlavně zajímá, jaká je možná kvalita přijímaných TV pořadů.

děkuji za ověřené a funkční odkazy, nebo rady jak na IPTV

Takže teď jsem klikla. No ale já myslela, kompletní nabídka veřejnoprávní TV (cs, sk) + třeba něco navíc. SAT pro mne není alternatíva, jelikož bydlíme v údolí u lesa a nemám výhled na družici (bráni tomu stromy, které nemůžu porazit). Zkoušela jsem přímo stránky ČT1, NOVA, Prima atd. Trochu se mi to seká, ale prý to ale není klasické IPTV vysílání.

Tohle prave vetsinou poskytuji provideri jako soucast svych sluzeb, za nejaky priplatek nebo i "zdarma" v cene pripojeni - ale logicky je to vzdy omezene jen na sit daneho providera. Sirit to neomezene nelze uz jen kvuli platnym zakonum. Takze zmenit providera, nebo hledat ruzne ne zrovna legalni zpusoby.