Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Angry Birds na Androidu 4.0.3 - nereaguje

Ahoj.

Měl bych dotaz... Mám na svém mobilu Angry Birds, AB Space, AB Rio a AB Season. Často mám ale problém s dotykama. Prostě už na úvodní stránce s možností Play nereagují na dotyk. Někdy všechny, většinou nahodile. Často ale fungují všechny, hlavně po restartu mobilu. Nevíte co s tím?

Koukal sem na netu, že to občas také někoho zlobí...

pokud uz pouzivate neoficialni system tak se alespon vzdy drzte stabilni verze od CYANOGENMOD protoze ten sva distra velmi dobre odladuje a jsou v praxi prakticky bezproblemova, nebo se o oproblemech velmi dobre vi (v pripade nestabilnich verzi).

no mne taky nereaguji na dotyk ale ja skousel jen AB space a mam Xperii mini pro s offic androidem 4.0.4