Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem sestavy (Jaká z těchto dvou sestav je lepší?)

Jistě, tedy pokud to přežije ten nic moc zdroj, jestli to nerozflákáš kvůli kraválu, jaksi zapomněli na slušnější chladič procesoru.
Jestli někdo napíše hru pro více jak čtyři jádra/vlákna(CPU i7) a ty si pořídíš monitor alespoň 30" 2560x1600 nebo 2-3 1920 x 1080 aby byla karta využívaná.