Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Trojani? Win XP

Zdravím. Před chvilkou jsem babičce kontroloval pc avastem a našlo to tohle, co s tím? Přesunout do truhly, opravit ani smazat to nejde...

Proces 1932 [aawservice.exe], paměť od 0x0000000000BE0000, velikost 65536 [L] Win32:WinSpy-CK [Trj] (0)
Proces 1932 [aawservice.exe], paměť od 0x00000000011D0000, velikost 1048576 [L] Win32:WinSpy-CK [Trj] (0)
Proces 1932 [aawservice.exe], paměť od 0x000000000A166000, velikost 8192 [L] Win32:PornDialer-BZ [Trj] (0)
C:\Documents and Settings\Petr\Local Settings\Temporary Internet Files\Content.IE5\HJQLUDZZ\streptocarpus[1].htm [L] JS:Agent-UG [Trj] (0)

Nic neřešte to... Babička mi vynadala, že jsem to tam jistě všechno nacpal já, ať s ejí v tom nehrabu a že tam jistě žádný vir nemá... :-/ To víte odporník, co neumí ani tisknout a posílat mejly... Chce tam mít viry, no tak ať je tam má... :puff:

:-D:-D Tak to mě opravdu pobavilo. Díky!

Moc dobře vím, co je nouzový režim. Jen jsem ho nikdy nepoužil a tudíž nevím, jak v něm pracovat. Teď už tedy možná ano, ale praxi nemám. Babičce dát do ruky návod k něemu tžakovému, tak mi vynadá, že se nic nového učit nechce a že tomu nerozumí, že ten počítač už je starej a na takovýhle blbosti, že enni. Je vidět, že ji neznáte. Neumí dát k emailu příponu, neumí otvírat soubory dvojklikem, absolutně se nevyzná v Tento počítač, neuloží obrázek a když na ní vyskočí okno typu Tiskarná je v režimu offline, málem se zhroutí! :-? A to nepřeháním. Jasný, asi si řikáte, že sem na ní přísnej a že jí tam schválně ty viry chci nehat. Ale pochopte, že babička neví jaká bije a m mě za toho špatného.

Takže znovu. To co tam je za havět, je to nebezpečné?!

Díky