Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Asus x51RL - Nejde nastavit Ati Catalyst Center (W7)

Zdravím,
Stala se mi divná věc, když jsem přeinstaloval PC, tak jsem na stránkách ASUS stáhnul VGA driver, ale problém byl v tom, že tam byl jen pro XP nebo Vista, tak jsem stáhnul ten pro XP. Když jsem ho chtěl nainstalovat, musel jsem ho nainstalovat v XP režimu protože to jinak hlásilo, že systém není podporovaný. Po instalaci jsem PC restartoval a krásně ostře obraz naběhl, ale když jsem si zvolil v Catalyst Center vlastní konfiguraci, tak tam nic nešlo nastavit - neukázala se nabídka (nastavení 3D atd.)... Jak se to má spravit?

Ták, Odinstaloval jsem všechny ty blbosti od ATI a nevyplatilo se mi to :D Musel jsem přeinstalovat PC. Po instalaci systému jsem si nejdříve nainstaloval driver pro XP, potom ten na Visty a Amnesia mi už zase chodí, sice nechodí ta ATI utilita ale už se v tom vážně radši nechci hrabat. Když jsem to všechno odinstaloval, vypadalo to ještě hůř než Windows 3.11 :D