Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sony ericsson st15i-porucha

Dobrý den,
mám nový telefon Sony ericsson st15i a ještě jsem si na něj nedokoupil žádný kryt. Jednou v noci jsem si ho asi shodil ze stolu a ráno jsem ho nešel na zemi s tím že kryt vedle indikátoru byl podélně ruplý a ošklivě odřený. Dá se nějak tento díl samostatně dokoupit? Ne internetu je toho hodně, ale jen s dotykem
od 1 500 Kč. V záruce nevím jestli by mi to uznali, ale spíš asi ne. Děkuji

Myslím, že samostatně to koupit nejde, protože ten dotyk (sklo) je k tomu krytu přilepen. Nechal bych si to ale opravit v autorizovaném servise, páč pokaď si to opravíš sám, nejspíš ti padne záruka.

pokud to nepude samostatne koupit coz si myslim ze nepude a nebudes chtit prijit o zaruku tak si priprav nejmene 2000+

nevim vubec ja sem to mel rozebrane a to bylo k tomu prilepene takze bych spis rekl ze to nepude :P

Tak ono to jde vyměnit, ale není to jednoduché. Může při tom prasknout jak ten kryt, tak dotyková plocha. Proto je lepší to svěřit autorizovanému serisu. Že ses v tom hrabal, poznají dle protržené plomby (pokud tam nějaká je), nebo třeba dle vožvejkaných šroubků atd.