Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem TV LG 37LF75 - vlastní řazení programů

Zdravim,

chtěl bych se zeptat, zda někdo nemá zkušenosti s tímhle typem TV. Máme LG 37LF75,což je starší LCD tv a už od začátku nemůžu přijít na jednu věc.
Když dám automatický ladění tak mi to najde třeba 17 programů a všechny ty programy si ta televize sama nastaví(přidělí jim číslo programu, pod kterým se ten program prostě bude spouštět)
Na všech televizích co sem kdy viděl si může uživatel zvolit, že ČT1 chce mít na 1,čt4 na 4 a Novu třeba na 3...tady to ale nejde...
Ta debilní bedna nastaví pro ČT 1 číslo 801, pro Novu 806 atd... vůbec to nechápu, ani nikde na netu ani v návodu jsem žádnou zmínku o tom, že si prostě můžete pro tu debilní ČT1 nastavit číslo 1 a tak..
Nemáte někdo nějakou radu? Prošel sem to kreténský menu snad 1000 krat a nic...

Díky

A ještě se zeptám na jednu věc, kerá je trošku mimo. teď sem naladil všechny programy a našlo mi to taky ČT HD a Nova HD, ale když chci ten program spustit, tak mi na obrazovce běhá nápis Služba HD a nespustí se to... Nemáte někdo nějakou radu, proč to nejde? Jako samosřejmě mi stačí klasická ČT a klasická Nova, jen tomu nerozumim, proč to nejde, když to chytnu a ta televize by to měla normálně umět...