Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stahování (klesá mi rychlost)

Dobrý den , chtěl bych se zeptat na to že , když stahuji tak ze začátku mám rychlost cca 200kb/s a pak to začne klesat na 30kb/s a pak zase nahoru a zase dolů a pořád dokola , nejde nějak udělat aby to jelo pořád stejnou rychlostí co má internet ? Díky za odpověď
Změna předmětu, původně: Stahování (Kráťa)

"Pořád stejnou rychlostí" to nejede nikdy. Odkud stahuješ? Kontaktoval jsi providera (a co máš nasmlouvané ve smlouvě)?