Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem 2 mobilní připojení (na netbooku) současně -Tmobile + O2

Ahoj,
je možné mít současně 2 mobilní připojení na netboku?Jestli ano , zdvojnásobí se rychlost načtení?Mám o2,a Tmobile , u obou zvláštˇ se mi občas ztrácí signál nebo je velmi slabý,tak bych je chtěl zapojit současně přes jejich modemy, tmobile přes webn walk managera , a O2 přes jejich průvodce připojením. Tedˇkdyž to zkouším , vždy po připojení druhého se ten první vypne .
Je to vůbec možné teoreticky? Že k netboku budou připojeny 2 modemy,v jednom sim karta od O2 , ve druhém od Tmobilu a netbok bude přijímat data současně od obou operátorů?
Děkuji za rady.

Vše jde. NO né u WIN.

Linux, jako pro síte, od počátku stavený system, podobné veci dokáže, má na to aplikace.

Chceš originální rešení, tak víš kterým smerem zamerit hledáni informací ... mnoho zdaru pri studiu.