Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno poradte USB flash disk

zdravim vas! mohli by ste mi poradit nejaky usb kluc? myslim konkretny typ..mohol by byt taky mensi,nemusi byt super odolny..nejaky s ktorym mate dobre skusenosti.. velkost 512MB(pripadne 1GB,ale sak to bude asi ten isty)..thx:beer:

strči si ho do zadní kapsy riflí a zkus si párkrát sednout. Těchto "nezničitelných" USB šmejdů jsem už pár reklamoval.

Vtip je v tom, že celý USB stick je jen zalit měkčenou gumou. Ta nemá žádnou odolnost vůči kroutivému a ohybovému namáhání, což většinou ústí v prasknutí PCB uvnitř USB klíčenky a samozřejmě jasnou smrt.

NEBRAT!

btw,uz ho mam a je super..no trosku mi vadi ten program co je v nom..da sa to nejak odstranit z tade?ale nie je to nutne ale vzdy ked dam do PC tu flashku tak vzdy sa to zapina a tak..:-/..som to skusal formatovat ale sa to tam objavilo zas::)

ale inak je super:beer::beer: