Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno OneKey Recovery

kdyz jej spustim tak se mi nezobrazi ale v spravci uloh je a bere si asi 80k+/- pameti. Zkousel sem preinstalovat ale nepomohlo i stahnout starsi verzi. driv mi to jelo

ja ten program mam zkousel sem nejnovejsi verzi a i starsi co mam v ntb u driveru. kdyz sem to preinstalovaval tak pred spusteni systemu mi to nabehlo ze si mam zalohovat data nebo muzu obnovit system atd... ale pri nabehlich winech to uz nejde