Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem disk je chráněn proti zápisu

dobrý den
mam 16GB fleshku
a9b11c36e5http://www.aria.co.uk/dynres/cHJvZHVjdF9pbWFnZS53a WR0aD0yNTA%3D/bWFpbmltYWdlcy9pbnRlbnNvMTZnYi5qcGc% 3D.jpg
po zapojeni do PC se obsah fleshky zobrazi, kopirovat z fleshky do PC jde, ale dostat něco na fleskhu nejde. Nejde ani format fleshky, pořád to háže, že disk je chráněn proti zápisu. Jak tuto fleshku zpátky odblokovat? na flešce není nic čím by to šlo zamknout nebo uzmaknout
děkuju za radu

tak jsem z flashbootu stahl potřebny soubor dle mých vid a pid. Spustil, dal flešku, a ono to jakoby našlo novy driver, tak sem to dal instalovat automaticky a z flešky (velkokapacitní zařízeni) se stal FALBUK. A když ten soubor z flashbootu je nainstalovany (Multi flash production tool), tak poo zasunuti fleshky se ve správci zařízení zobrazi v řadičích USB ten nový FALBULK, ale jako nový disk v tento počitač to nevidím. nic se nezobrazí. Jakmile ale ten soubor (multi flash production tool) odinstaluju, tak po zasunuti flešky je vidět nový disk a aj v spravci zařízeni je klasicky velkokapactní zařízeni.
je to divne. Da se v tomto tedda nějak opravit? netušite? děkuju
zde screeny, možná pomohou
69e44963b0