Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poradte bezdrotovu klavesnicu (bez mysi)

Zhanam bezdrotovu klavesnicu. Problemom je, ze takmer vsade nachadzam len komplet sady klavesnica+myš alebo najdem pomerne drahe (okolo 2000 SK). Neviete mi poradit nejaku (ak vobec existuje) max. do 1500 SK?
Podmienky:
cierne vyhotovenie
slovenske rozlozenie klaves
pripojenie moze byt PS/2, USB aj Bluetooth
Ak o takej viete, tak budem vdacny.

Já potřebuju mít místo kolem kurzorovek, abych je nahmatal poslepu. A nad nima klasicky PgUp, PgDown, Ins, Del... Notebokové redukované klávesnice jsou pro mě zatím utrpením, protože je používám zřídka. Je to otázka zvyku.
A bez numerickýho bloku? S malým enterem a backspacem? Masochisto! :-p

Fakt je to jen zvyk. Mně naopak činí velké potíže pracovat na klávesnici klasické. Jak kvůli rozložení, tak kvůli zdvihu. Na té své se poslepu trefim na cokoliv (překlepy se vloudí každému, ty nepočítám). Numerický blok mi nechybí, žádá objemnější data naštěstí nikam zadávat nemusím. A kdybych musel, asi bych to řešil odděleným NumPadem.

a ja planujem kupit klavesnicu - zistil som ze notebookovy typ je drahy (cca 1,2t) tak idem do nejakej lacnej (tie novsie uz tak "nepistia" ako tie stare) ale neviem ci sa oplati viac Biela alebo Cierna... co je pre Vas viac vyhodnejsie ?
nasiel som nejaku za 250sk na USB :)

Z tech klavesnic co jste doporucovali, se mi nelibi ani jedna. Jeste ta od "Masa" je jakztakz, ale ma maly BACKSPACE, ty ostatni maji maly ENTER.

Ja jsem kdysi taky schanel bezdrat a takovou, aby mi vyhovovala jsem horko tezko (nahodou) nasel dratovou, bezdrat se mi nelibil ani jeden.