Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook - jaké máte zkušenosti se značkou Acer?

Zdravím, chtěl bychse zeptat jaké mátekdo zkušenosti s notebookama ACER, chci si koupit přímo tento notebook http://www.alza.cz/acer-aspire-v3-571g-53218g75mak k-cerny-d330355.htm nebo http://www.alza.cz/acer-aspire-v3-571g-73618g1tmak k-cerny-d325497.htm , uvidim kolik dám dohromady penez. Mám to notebook na vejšku takže filmy atd + semtam nějaké hraní ( snad BF3 na nejnižní detaily). Díky moc za rady

Změna předmětu, původně: Notebook (host)

Mám to notebook na vejšku takže filmy atd + semtam nějaké hraní ( snad BF3 na nejnižní detail

to jsem moc nepochopil, ale jestli nevíš, že neschopných manažerů už máme dost, tak v pořádku.

Na acer se vykašli. Prostě už z principu, že existuje výrazná shoda lidí, co si na tuhle značku vytvořili názor z empirických dat a né z jednoho (z tisíce) povedeného kousku. Na druhou stranu na ty tvý filmy ti postačí kdejaká sračka a u her zas ugriluješ všechno.

Edit: k filmům snad jen doporučím zásadní parametr, tj. matný displej.