Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nechat otvírat odkaz v novém okně nebo v původním?

Koupil jsem si myšku, která má tlačítka na posouvání v historii prohlížení internetu a teď přehodnocuji, jestli nechat otvírat odkazy na svých stránkách na cizí stránky v nových oknech nebo ve stávajícím. Pohodlnější je teď nechat všechno v jednom. Ovšem zase riskuji, že už se návštěvník na moje stránky nevrátí. Když ale zase nechám všechno otevřít v novém okně, tak akorát návštěvníka naštvu. Co by jste si vybrali vy, děkuji za postřehy.

Teď jsem se v tom ztratil. A nová záložka je brána jako nové okno nebo ne? Ono otevření v nové záložce asi není bráno jako nové okno. používám target="_blank" a to otevře záložku. Otevření nové záložky není tak agresivní jako otevření nového okna. Ani nevím jak vlastně nové okno otevřít příkazem. target="_blank" mi otvírá novou záložku. (ve firefoxu tomu zas říkají nový panel a ne záložka, no mám v tom bordel :-D )

edit: google-nová karta
opera-nový list

by se tež mohli dohodnout na jednom pojmenování :-D