Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto SV nefunguje zvuk.

Dobrý den mam problém se Sony vegasem 11.0 PRO verzí a jakej? Natáčim videa přes fraps které dělá formát .avi a do nedávna když jsem je nahrál do Sony vegasu tak obraz a zvuk OK prostě vše vpoho ale teď jsem zapl SV a když tam hodim to video tak obraz OK ale zvuk není slyšet a ani se tam nevytvoří ta zvuková stopa přitom když si to video pustim normálně ve WMP tak zvuk funguje normálně tak prostě nevim co se stim stalo nevíte někdo co stim?
Lock, warez se tady neřeší. (karel)

Nene když skončí zkušební doba tak se vegas nedá ani pustit a navíc já sem si stáhl zkušební verzi asi před týdnem tim pádem ještě 3 týdny ji mam ale beztak jsem si ho včera crackl a beztak ani tak to nejde takže jako fakt nevim no ale zase třeba formáty .mpeg mi se zvukem fungujou nevim proč .avi ne...