Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem INSTALACE WIN98

Vložím do CDRomu win98 SE a restartuji PC... naskočí instalační tabulka, zvolím
instalovat s podporou cdromů a poté mi napíše "Scanning PCI bus using mechanism 2"

Děkuji :) a prosím nepiště abych restartoval windows a podobně ;-)

Nepíšeš důležité podrobnosti. Napřed bych smazal Windows, Program Files,
Dokumenty + "malé" soubory v rootu - kořenovém adresáři C.
:!: Zcela určitě bych před instalací zkopíroval instalačku W98 na HDD,
ponechal bych v rootu command.com, io.sys, msdos.sys, třeba i drvspace.bin,
tak si ušetříš starosti s bootováním, vkládáním instalačního CD zejména při instalaci
zvukovky atd ...

Zkus to nastartovat ze startovací disktety windows, potom na instalačním cd v dosu najít a ručně spustit setupcor.exe nebo si nastuduj parametry přepínáčů klasického setup.exe /?
Tu disketu myslím můžeš obejít když při startu z toho cd vybereš dos s podporou cdrom já to nikdy přes boot z cd neinstaluju tak nevím /napřed nakopíruju na disk/