Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mám 3 obrázky, a potřeboval bych je vedle sebe spojit v 1

Ahojte, sorry, ale nejsem moc zkušený s photoshopy, a mám jen jednu potřebu. Mám 3 obrázky, a potřeboval bych je vedle sebe spojit v 1. Neznáte nějaký úplně primitivní program, se kterým by to šlo ? Díky moc !
Změna předmětu, původně: Photoshop
Změna kategorie, původně: Ostatní (Kurt)

Photoshopů je jen pár... ne každý soft na úpravu fotek, se jmenuje photoshop. Podle toho co máš, ža software. Zoner? Postačí i malování. :-)

Vezmi tři fotky, sečti jejich šířku a tak široký udělej místo. Tam je pak jen dáš vedle sebe. Neboj, to zvládne i 7 leté dítě ;-)