Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno slabý výkon

Dnes som vymenil tie graficke karty Ati radeon 5050 1GB za Msi 670 power edition na ktoru som sa vás včera pýtal...Ke dosm to zapojil a skúsil to tak vetko išlo ok, len ma zaskočila jedna vec, ako je možné, že mi v Trackmanii alebo vo fulture soldier hra posekava a fps mi beha neustale hore dole ked na ati radeon mi toto nerobilo??

Já jsem to řešil výměnou skříně. Mám to i na videu. Pořídil jsem prostornější, kde je pozice pro zdroj dole - nejde přes něj ohřátý vzduch z ostatních komponent. Tady na poradně ale převládá názor, že slušnému zdroji to nevadí a lepší jsou skříně s pozicí nahoře. Ale možná podobnou skříň už máš, tak je to zbytečné.