Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook Acer Aspire5735z

Dobrý den mám nově notebook a přeinstalovaný win 7.Všechno funguje suprově jenom když chci spustit hru tak se seká.Např. World of tanks... je po netu a jede asi jen na 2fps,ping asi 200.Měl jsem starý pc 1.6ghz a jelo to normálně tak musí snad i 2 jadro 2ghz notas.(stejne je to i u ostatnich her spustit jdou ale sekaji se)už 2. den instaluju ovladače ale pořád nic.Teplota notebooku je kolem 50°C.Děkuju za odpověď

ano tahle hra musí běžet úplné bez problémů přece to dělá i u jiných.2.0 ghz 3gb ram 32bit operacni system
Skoušel jsem hru machinarium je to skoro 2d hra a tam neni problém... spíše se mi zdá že je problém někde ve 3d nebo tak něco.

bohužel to nemá řešení.
lidi co považují hraní her za normální, mají zároveň systém okamžitě po nové instalaci zasraný vším možným, používají co nejhorší kradený antivir, místo ovladačů pro mobilní grafiku instalují ten pro normální karty*, a acer je krám sám o sobě.
pokud ti to nefunguje po nové instalaci, je na té instalaci něco špatně.

*) koukám že to není tvůj případ, ty tam nemáš grafiku žádnou

Intel GMA 4500MHD integrated graphics

vždyť jsem říkal že lidi od acerů kupují jen šity.

chválabohu už jen týden.