Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem samsung gts-5230

ahoj mám mobil samsung gts-5230a chci s počítače dát obrazky do mobilu nevíte jak když dám usb kabel do počítače tak se pc snaží na instalovat hardware měl jsem nokia n900 a ta šla v pohodě ten samsung gts-5230 mám do práce děkuji

odloupni zadní kryt nehtem (nahoře podeber a tahem dolu)
vyndej baterku
a u sim, možná pod sim je slot na kartu
----
telefon indikuje kartu žlutou ikonou nahoře.

------
pokud bys chtěl přes pc studio- tak v přidat odebrat programy odinstaluj samsung ovladače+ studio a studio nainstaluj znovu. občas se to chová paličatě.

----
mrkni do českého manuálu- je ke stažení, vše je tam popsáno.