Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 8 (přechod z XP)

Ahoj,chtěl bych vyzkoušet Win8 a chtěl bych se zeptat,když mám XP OEM a dal bych tam místo něho Win8 a Win8 by mě nezaujal,tak by neměl bát problém tam dát zpět XP a ještě jedna otázka : když mám desku msi g41m-p43 combo a ovladače tam jsou na Win7,myslíte že budou kompatibilní s Win8 Děkuji.

nepřipadají mi špatné

W8 je nástroj pro potreby uplatnení Patrioc Act-u.

Aféra s Carrier IQ v mobilech je slabounký čaj oproti W8.
Dá se dnes označit jako chyba od operítorú že meli snahu Carrier IQ v mobilech skrýt. Možná, "únik", zverejnení informace o Carrier IQ byl test, test jak laická verejnost zareaguje a vyšlo to. Reakce verejnosti nebyla žádna. Nic, všichni spokojení.

A tak W8 jde na to jinak, souhlas se špehovánim je rovno podmínka užívaní W8 ... :-D A masy blbú to sežerou i s navijákem ...
K neuverení .....

Jsi dokonale vypatlaný alebo co je s Tebou ? Neumíš číst ?

W8 je svázaný se službami Microsoft-u. W8 kúpiš, odevzdáš svou identitu a budeš užívat, Microsft dohlédne abys dodržoval pravidla které stanoví americké zákonodarství a Microsoft .... jak budeš porušovat, účet ti bude zablokován a budeš udán.

Tak to je s W8 ....

Ješte chceš W8 ?????