Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Port forwarding

Chcel by som sa naučiť ako port forwadovať moju ip adresu, keďže je neverejná. Najlepšie step by step. Alebo odkaz na nejaký manuál ale na najlepšie česky alebo slovensky. Môj router je OvisLink WL-5450AP/WL-5460AP a používam MS Windows XP Pro.

Na ovislinku si nastav pouze PORTY ktere chces forwardovat.. neznam jejich interface ale asi tam bude neco jako NAT setup / port redirecting. Treba pro web vsechny prichozi na port 80 forwardni na svoji local IP .. atd atd... co se tyce manualu tak na download.htm neni tam primo ten typ ale vesmes budou podobne.