Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přijímač STC-Zi3040 - jde napojit do PC a nahrávat přes WMC?

Dobrý den ,chtěl jsem se poradit ,zeptat ...jeslti jde napojit prijmač,přesnějí tenhle (http://www.easytv.cz/wp-content/uploads/2011/08/ST C-Zi3040-IP-HD.pdf) ,s kterým chytám 70programu do PC a přehravat ho pres (windows media center?) at to jde zaroven nahravat do pc. Děkuji

Blbější předmět (a ještě s hrubkou) tě nenapadl?
Změna předmětu, původně: Poradtě prosím . (host)

Tak tam strc nejaky USB stick alebo USB disk (taky na ktorom nie su ziadne nezalohovane data ptz to moze dosahat) a malo by to vediet nahravat samo, treba prezriet menu a pripadne to z menu naformatovat (zmazu sa vsetky data z toho USB disku) a mozes nahravat normalne dialkovym. Alebo aj pozastavit a pokracovat neskor s casovym posunom (funkcia time shift)

P.S. predpoklad samozrejme je ze s tym chytas nejaky obraz. Ak s tym nic nechytas, tak nemozes ani nic nahravat.

Na jaky server? Co presne to pise? Naformatoval si tu flash v menu a povolil USB nahravanie v menu? Ak to v menu nieco take ma. Ak nema tak si precitaj dodany navod alebo kontaktuj operatora kltory ti to zariadenie dal, ptz k tomu nic verejne pristupne neni a je to nejaky vlastny pristroj nejakeho svedskeho operatora ci co.