Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vícesekvenční DVD

Jaký je rozdíl mezi vícesekvenčním DVD a "normálním" DVD? I na nevícesekvenční nepřepisovatelné DVD mohu později přidávat další soubory, nebo ne?
Děkuji.

Pokud tvoje vypalovačka podporuje vypalování na DVD-RAM, tak používej tohle.
Při cenách DVD placek bych připalování vůbec neřešil, vyhneš se problémům,
že třeba pyšně přineseš svoje připalované CD, DVD ke kolegovi a jeho ROMka
uvidí jen jednu sekci, případně budeš mít časem novou a taky to nepřečte.
Řešil bych to přepisovatelným DVD, s tím že vypálená data zkopíruju na HDD,
přidám k nim nová, DVD smažu a vypálím znova ( pokud tedy nemáš podporu DVD-RAM ).