Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vysvětlete úplnému amatérovi, jak nainstalovat ovladač na grafiku.

Zdarec,
blbne mi gothic 2,( 6zezE )a bylo mi doporučeno přeinstalovat si ovladače. Mám Windows xp ultimate 2009 a ovladače se mi nainstalovaly samy, když jsem instaloval windows. Neumím anglicky, takže na těch jejich stránkách se taky nevyznám. Teď jsem nějaký ovladač stáhnnul,( 2TGXx ) nainstaloval a pak to po mě chtělo restart PC. Jakmile jsem ho zapnul, vyskočilo na mě rozlišení 640x480 a hláška, že nemám ovladač a že se instalace nezdařila. Takže vás tímto prosím o zaslání odkazu na nějaký funkční ovladač, než si to ještě víc zkazím.

Tady máte výpis z programu everest.

Grafický adaptér: ATI Radeon 9550 / X1050 Series Secondary (256 MB)
3D-akcelerátor: ATI Radeon 9550 (RV350)

Předem díky :)

Stáhnul sis nějakou upravenou nelegální instalaci Windows. Pak se divíš, že ti v tvém upraveném systému nějaké věci nejedou. V takovém případě se prosím obrať na místo, odkud jsi to stáhnul, ať to dají dohromady.

K tvému původnímu dotazu, jak se instaluje ovladač grafické karty.
Podle typu karty navštívíš web výrobce karty a stáhneš ovladač pro svůj operační systém. Ty jsou ve formě instalátoru (EXE), takže jej spustíš a instalátor se o zbytek postará.