Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Větrák Cooler Master

Dobrý večer, máte někdo zkušenosti s větráky Cooler Master ? Já si před dvěma lety koupil počítač a ve skříni už jeden byl od jak živa tak trochu vrčel ale teď přímo vibruje a přenáší kravál po celé skříni, chci se zeptat zda je to u těchto větráků normální... Je to fakt sranda 2 roky záruka pryč a ventilátor se asi taky poroučí...

Ja nepredpokladam ze ma 2disky a 1 sa uchladi aj o kejs, je to fuk. Ale zavisi od toho jake disky, boli seagate co sa nedali ani chytit do ruky aby sa clovek nespalil, disky su rozne. Moderne a nezrave disky (ziadne 10tisic ot) by mali byt vpohode, ono aj tych 40° je relativne ok.
P.S. t.j. ano mas pravdu zalezi na okolnostiach, vacsinou ale predny vetrak neni potrebny.