Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Server

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat jestli se dá nějak obejít aby se na síťovém serveru objevovali mnou navstevovane stranky?děkuji za odpověď

loading...

ělo by to tak, kdyby ses připojoval na nějaký anonymní proxy server, použil nějaý anonymizér atd. pak by na síťovém serveru bylo vždy jen připojení k tomu nějakému anonymnímu proxy serveru, a přes něj bys surfoval po webu, ale dost to zpomalí surfování. . . ale problém tvůj by to řešoilo

ten anonymizer na netu je proto ať nejsi vidět na cílových stránkách (chat, porno, diskuse pod články) odkud přicházíš. ale tvůj šéf v práci se tě podle výpisu z vaší firemní proxy (když mu to za to bude stát) může zeptat kam chodíš na net a co tam v jeho pracovní době děláš, že používáš anonymizér.