Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdroj napájení wifi antény pod střechou a vliv teploty na něj...

Na půdě mám pod střechou zdroj pro napájení wifi 5GHz antény. V zimě na půdě mrzne a v létě je tam příšerné horko. Plechová střecha se neskutečně rozpálí a na půdě se nedá absolutně vydržet. Odhadoval bych to na 50°C. A právě kvůli vysoké teplotě mám obavy, aby zdroj vydržel a nevyhořel. Netušíte v jakých teplotách zdroj může spolehlivě pracovat?

Zdroj nevyhori to sa neboj, skor umre.
Vacsina tychto krabiciek ma pracovnu teplotu okolo 50-60 stupnov max. Moje skusenosti, ze skor ako zdroj zacnu blbnut samotne wifiny. Navyse zdroj sa da pekne schovat dovnutra zakupenim POE.