Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Registracne cislo na XP

Zdravim vas ako zistim registracne cislo na widovws xp,s prilozenej nalepky sa neda precitat lebo je poskodena.HDD sa mi neda vobec nacitat.Tak neviem ci sa na org cd windows xp sa zistit registracne cislo.
ako na to Poradte
Dakujem

Autor nemá zájem pokračovat - LOCK (Kurt)

Je ješte jedna metoda, jak na to.

Necháš se hypnotizovat. V hypnóze prej, jde z podvedomí vydolovat neuveritelné veci. V tomto stavu, se necháš navést do situace, kdy jsi zrovna aktivoval ten Win XP. Hypnotizér ti prikáže nahlas vyslovovat znaky co zadávaš v poli: Product Key.

Celou hypnotickou seansi je vhodné nahrávat, kdyby náhodou jsi znaky vyslovoval príliš rychle a hypnotizér je nestíhal zapsat.

Chosé, nementoruj. Když má poškozený disk, zřejmě potřebuje novou instalaci na nový disk s původním product numberem. Cestování časem sice není teoreticky vyloučeno, nicméně praktické aplikace zřejmě znají pouze ve scifi seriálech.

Pro tazatele: Zkus oslovit firmu, kde jsi počítadlo zakoupil. Je šance (velmi malá), že to mají v evidenci. Aspoň má maličkost si to zapisuje.