Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Divné ikony

Dobrý den, chci se zeptat..špatně se mi zobrazují ikony na ploše (zobrazí se část obrázku s černým čtverečkem), jak se toho zbavím??

Tak problém je tu z5 :-( .
Po tom, co jsem teď restartoval PC, tak ikony jsou opět špatné.. Tentokrát nepomáhá ani smazání souboru iconcache.db. Nějaký další nápad, jak by to šlo opravit?? Doufám, že to nebude odcházející grafika.. Je jí teprve jenom rok :/