Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno AP Isolation nefunguje

Zdravím,
mám tu problém se zabezpečení sítě, vedle v hospodě mám wifi router připojenej LAN-LAN k hlavní routeru v druhé budově a nechci, aby se na něho připojený stroje nedostali k počítačům u nás - připojených do hlavního routeru a switchů. Zapnul jsem AP isolation s tím, že by to mělo zablokovat přístup z wifi k počítačům s místní IP (10.0.0.x). Když jsem v místní síti viděl stroje připojený v hospodě, zdálo se mi to divný a vyzkoušel s noťasem se dostat do počítačů z té otevřené wifi a bez problémů!
Tak prosím poraďte jak to mám vyřešit, proč AP isolation nefunguje? Sdílení souborů mám sice zabezpečené ještě heslem, ale chci mít jistotu.

Předem díky

Pre to co potrebujes bola vytvorena funkcia SIET PRE HOSTI.
Ten kto sa pripoji k wifi siet pre hosti nema pristup k zariadeniam v sieti a prijma iba jedine internet.
Tuto funkciu ponukaju napriklad routeri TP LINK.