Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem KM Player přehrávač v čínštině

Ahoj, mám problém. Mám KM Player přehrávač v čínštině nebo co to je japonština nevím. Když kliknu pravím všechno menu je ve znacích, no vím, že je tam záložka languages a všechno sem v ní poklikal, ale nikde nevylezla roletka pro změnu jazyku. Několikrát jsem ho přeinstaloval, odinstaloval, zkoušel i jinou verzi, vymazal všechno ze složky kde je nainstalovaný, pokaždé zvolím při instalaci english a stejně je to pokaždé v japonských znacích, vůbec nechápu kde je chyba a jak ji odstranit.

Hrome jak toto víš ? To snad neví nikdo ... teda krom tech co prošli firemním školením u korejcú, .. v automobilce ?

Slyšel sem nejaké smutné/komické/trapné historky z doby jak začínala na Slovensku korejská KIA, prej dnes už moc snahu šírit své národní a firemní zvyklosti utlumili. Po nejakých prípadech fyzických napadení ze strany místnich domorodých kmenú ....

Nejsem sinolog (tím méně "korejolog"). Instalátor někdy (zřejmě dle verze KMP) mantá v korejštině, angličtina je ovšem uvedena latinkou. Zvládne i děcko. KMP ale nedoporučuju - nevyvíjí se to, blbě to akceleruje. To už je lepší ten VLC (i když bych měl taky nemnoho výhrad). Je-li OS W7, je XBMC to pravé ořechové.

Jo, zaregistroval jsem. Snaží se to, ale neumí čééésky (znakovou sadu to má samý otazník a paznak). PotP pak neumí čéésky vůbec - a to je jedině dobře. MPC jsem jeden čas používal taky, ale nepodařilo se mi bez postprocessingu dostat obrázek srovnatelný s XBMC (při podobném vytížení CPU a GPU). Že by ffdshow docházel dech? BTW: vypadá to, že protěžuju XBMC, což? :-). Já ale opravdu nic lepšího neznám (na W7 - pod XP nejede DXVA2).