Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Jak se vypaluje v DVD Decrypteru?

Nedávno mi Nero doničilo jedno dvouvrstvé DVD při vypalování filmu (nejel zvuk) a nějak se mi to nechce zkoušet znova. Hodně lidí píše, že vypaluje přes Decryptera, ale ani za boha v něm nevidím, jakým způsobem to jde. Takže když mě někdo navede, budu vděčný. Případně můžete doporučit jiný program. Dík.

Jaké máš zkušenosti s Nerem, coby producentem *.iso souborů ? Teď mám na mysli prosté vytváření ze souborů případně kopírování médií. Ukládání NERO-výtvorů přímo do *.iso samozřejmě respektuji.

Před časem totiž přiložili k časopisu PC World jako gratis bonus program ULTRA-ISO, který se mi zdá mnohem jednodušší než ten moloch. Nero je skutečně nomen-omen.

Pokud není přítomna nějaká ochrana, nevidím v Neru žádný problém. Takže na vyrobení image mnou authoringovaného videa či nějakých dat ho klidně použiji. Ale na kopie raději sáhnu po Decrypteru a spol. On je u mě malý zádrhel v tom, že já používám současně tolik nástrojů, že nedokážu říct, kterej je nejlepší a na co. Mám v tom určitej systém, ale nezaujatej by se nestačil divit. :)

Já se právě ptal kvůli tomu, že Nero 7 mi před poslední přenistalací trochu blbnulo právě při vypalování *.iso souborů, vytvořených v rámci authoringu mpeg-filmů nahraných z TV. Od té doby už to raději vypaluji rovnou jako soubory na medium do adresářů A/V_ts, nikoliv tedy jako *.iso....