Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Odhlášení na Facebooku

Ahoj, prosím o radu. Jsem na Facebooku a jakmile se přihlásím na Skype, tak se mi Facebook odhlásí sám a musím se znova přihlásit. Mám nejnovější Mac OS. Ještě bych se chtěl zeptat, proč když mám puštěný nějaký playlist na youtube.com a nejsem přímo v panelu s youtube.com(Safari), tak se mi nepřepne další písnička. Musím si do toho panelu vlézt a až potom. Vím, že to dělá pouze v Safari, ale je nějaký důvod?? Děkuji.

Skype ma uz (asi) priamu podporu pre facebook, mam tam ikonu, takze to asi bude tym, odporucam kliknut na tu ikonu / zalozku a skontrolovat ci tam nie si prihlaseny na fb chat, staci ze si sa prihlasil raz a uz si to mozno program zapamatal.

Ja pouzivam Trillian pre fb a fb chat, ale takyto problem som nemal, mozem pouzivat fb v prehliadaci aj v Trillian-e nezavisle.