Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprávnění správce u Windows 7

U Windows 7 Ultimate jsem si zašifroval nějaké soubory a teť když na ně kliknu LM tak mi to píše: Uživatel nemá oprávnění k přístupu. Když na soubor kliknu PM-tak nabídku Spustit jako správce tam nemám a když vyberu Dešifrovat tak mi vyskočí :Ke změně těchto atributů je potřeba zadat oprávnění správce. Nevím jak mám pokračovat dál? Díky za doporučení

A do pravy klik na subor - zabezpecenie sa dostanes? Mas opravnenie na citanie?
Inac ako som uz pisal skus povolit to UAC, to moze byt problem ked to mas vypnute, predtym si ho mozno mal zapnute a bol si ako user, s vypnutym UAC si furt ako admin = mozno to beru Win ako iny user = ine sifrovacie kluce
Alebo si si uz zmazal sifrovacie kluce nejakym cleanerom alebo co. Ale skor skusit zapnut to UAC a skontrolovat aj pravy klik - zabezpecenie.