Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Nenajedou obrázky na FB

Dobry den

takto vypada muj FB NPwDe.jpg

Je to z niceho nic, antivir nepouzivam, windows FW jsem zkusil blokovat, vyzkousel jsem explorer,mozillu i chrome porad to same.
Vymazal jsem i cache a dalsi veci, nepomaha nic.

Kdyz na nejaky obrazek kliknu pravym a dam zobrazit v novem okne tak najede ale vyskoci mi zprava o certifikatu a bla bla a zda opravdu chci navstivit tuto stranku.

Jedine kdy to najede je v exploreru kdyz nahore vyjede ta lista a dam neblokovat ty blbosti, ale explorer nechci pouzivat.

Stránka se načte, ale obrázky ne? Certifikáty jsou asi vybíravé. Tomuhle nerozumím, proto mě to zarazilo.

Jedine kdy to najede je v exploreru kdyz nahore vyjede ta lista a dam neblokovat ty blbosti

Tohle je taky na pováženou. Nebo IE umí "neblokovat" certifikáty (narozdíl od dalších prohlížečů)?

fb stránka tahá součásti z více webiků.
někdy za to může pomalé připojení (nestačí se načíst/vykonat všechny skripty), někdy divně fungující dns lokálního providera, že se nenajde celá stránka. a maximálně 3x za 10 let i vadné datum v prohlížeči (kterémusi webikovi cosi vydrželo). a tzv. proxy antivirů umí taky svoje.
tazatel se s správným řešením nepochlubil, zůstanem zas v nejistotě.