Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows Media Player

Muzete mi prosim pomoci, mam Windows Media Player. Kdykoliv kliknu Soubor - Otevřít, objeví se hlaska: V aplikaci wmplayer.exe doslo k problemu a je treba ji zavrit. Co s tim, jestli nekdo vite, dekuju.

nastav si na normální místo na hdd systémovou proměnnou pro hudbu a video, například:

REGEDIT4

[HKEY_CURRENT_USER\Software\ Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\User Shell Folders]
"Personal"="D:\\Dokumenty"
"My Pictures"="D:\\obrazy"
"My Music"="D:\\Music"
"My Video"="D:\\Music"

když to je nějak nastavené a žádná změna, nedával bych opravu součásti windows (kvůli záplatám wmplayeru), ale od m$/z časopisových cd přeinstaluj vyšší verzi.
taky může být chaos v megapacích kodeků, to už musíš vědět cos instaloval.