Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Ako spraviť, aby sa stranka otvorila "fullscreen" pri jej nacitani?

Dobry den...
Potreboval by som, aby sa mi stranka otvara na zaciatku do celého okna, aby som nevidel toolbary a pod.
Viem to spravit tak , ze sa otvori stranka a pomocou javascriptu sa otvori nove okno ktore bude bez toolbarov.
Ale ja by som viac potreboval fullscreen zobrazenie, kde by nebolo vidno ani TITLE ....ň

Vie mi niekto poradit ?

dakujem

přidávám se - taky nechápu trotly kteří mi chcou nastavovat velikost mojeho okna podle jejich debilních představ - přestože i firefox dokáže taková zvěrstva omezit, z podobných stránek prchám.

když se objeví vyskakovací okno třeba s detailem o výrobku, budiž. když mě zajímá jak se jmenuje a jaká je jeho adresa, firefox má nabídku "zobrazit informace o stránce"

ale fak mě otráví když se mi nějaký šmoula montuje do vzhledu mojeho prohlížeče. čili nazval bych podobnou snahu kontraproduktivní.