Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zhodnocení výsledku z 3DMark 2006

Ahoj
Zajímalo by mě,zda výsledek co jsem dosáhl v testu 3DMark 2006,je vzhledem k pc sestavě dobrý nebo špatný.Jsem jen uživatel a docela by mě zajímalo jak je ta bedna na tom.
Tady je moje sestava
Pentium 4 3,00GHz
Win XP Profesional SP2
1GB ram
Ati Radeon 9600 XT 256MB
MSI 865PE Neo2-V
Maxtor 160GB serial Ata

V testu 3DMark 2006 mi to naměřilo při rozlišení 1280x1024 300 3DMark bodů.
Předem dík za vaše postřehy,připomínky,rady...
Tomáš

[mod]Změna nadpisu, původně pouze 3DMark 2006. Prosím tazatele, aby nadpisy psali výstižněji. Děkuji. (anarchist)[/mod]

Ja myslim, ze jo 3DMark2006 je na nove karty, tvoji kartu bych jim snad ani netestoval, lepsi testovat 3DMark2005-kou.

Treba ja mel 2062 bodu, coz neni nic moc vyledek a to mam RX850XT a podobnou sestavu jako ty.