Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdroj nahoře, nebo dole? (chlazení)

Zdarec :-)
Chtěl bych se zeptat, jesli je lepší mít zdroj dole, nebo nahoře. Chci vědět, jestli je nějakej rozdíl v chlazení, kdybych bych měl i plnou sestavu větráků. Jak to je?
Změna předmětu, původně: Zdroj nahoře, nebo dole?(chalzení) (L-Core)

osazování krutohustěpřísného počtu větráků bez nějakého hlubšího záměru a bez znalosti airflow je to nejhorší, co můžeš udělat.

Kromě kulervoucího hluku to vyrobí hlavně teplotní kapsy.