Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Sdílení obrazovek ve Skype.

Dobrý den. Před časem jsem musel přeinstalovat Skype. Pravděpodobně se mě nainstalovala nejnovější verze 5.10. Od té doby mě nejde zapnout sdílení obrazovek, i když tam nabídka je ale neaktivní. Pokud protistrana sdílení zapne, její obrazovku vidím. Ještě jeden problém který s tím možná souvisí je, že kliknu-li na zástupce Skype a dám vlastnosti, nejde otevřít umístění souboru - je také neaktivní. Jinak Skype funguje bez problémů. Prosím, víte nějaké řešení tohoto problému? Děkuji, Karel.

nestretol som sa s tym (ani neviem kde tam vidis nabidku sdileni obrazovek), ale teoreticky: skus ho najprv uplne ukoncit (pravy klik - Quit) a o chvilu ho skus spustit normalne ikonkou z ponuky start t.j. ne pomoco uautomaticky spustit pri starte Win. nejaka zmena? Ak nie tak ho zas ukonci a skus ho spustit z ponuky start cez pravy klik - spustit ako spravca. Nejaka zmena?