Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno skrytí symbolu "správce" u ikony/zástupce

Ahoj, nevím co jsem si ve WIN7 (32bit) zapnul nebo vypnul, ale u některých ikon se mi na hlavním panelu a v nabídce start zobrazuje symbol administrátora/správce. Pořád se tady vrtám v nastavení v čem to může být, stále restartuju a bez výsledku až jsem se bezradně napsal sem.
Ikona např. vypadá takto:
[ipanema.sweb.cz/hlavnipanel.jpg]

Pomožte mi prosím s vrácením do původního stavu (bez této ikony). Když program nastavím v zástupci, aby se spouštěl jako správce nebo i bez něj, tak nepomůže. Nepomůže ani změna ikony.
Opravdu děkuji předem za radu.

Ked to mas odskrtnute a furt je tam NESPRAVNE ta ikonka tak si vymaz IconCache, na linku ktory tu uz karel dal vyssie mas prikazy jak sa to robi. Da sa to zmazat aj totalcommanderom (pri zrusenom explorer.exe v spravci procesov), nemusis to robit prikazmi.

P.S: a riadenie uctov nechaj na Vzdy upozornit.

P.S.2. ze microsoft rozosiera ikony v iconCache som zistil uz davno aj na Viste, asi na to v MS zamestnali nejakeho cinana.