Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno RSS Poradny nefunguje

V posledních dvou dnech (večer) nefunguje RSS Poradny. V záložce čtečky Sage mám odkaz

http://pc.poradna.net/q/index.rss?size=30

(celý den v pořádku - večer s chybou: Error: Chyba v XML). Zkoušel jsem to ve Firefoxu i Internet Exploreru - chyba je na vysílači. Děláte s tím něco, anebo je to sabotáž záškodníka? :-D

Tohle to píše mně.

Zpracování XML nebylo úspěšné

Zpracování XML nebylo úspěšné: syntaktická chyba (řádek č. 286, znak č. 35)

Zpracovat dokument jako HTML
Chyba:
invalid character
Specifikace:
REC-xml
283: Velikost souboru : 572 MiB
284: Duration/String : 1h 17mn
285: Celkový BitRate : 1 034 Kbps
286: _author : \0Cesk� televize
287: _copyright : \0Cesk� televize 2012
288: _presetname : Custom
289: _creationdate : Thu Aug 09 09:02:52 2012