Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problém se spuštění win 7 (po přeinstalaci OS se nespustí)

Dobrý den, koupil jsem si nový notebook (Lenovo TP E530) s předinstalovaným OS. Přesto jsem tam chtěl svůj OS. Instalace probíhala v pořádku do doby, kdy se po zadání ser.čísla a nastavení ochrany notebook restartoval podle plánu, ale potom už se nezavedly Windowsy a pořád se restartuje. Smazal jsem všechny oddíly včetně recorvery a nějakého systemového co byl o veliksoti 1,5GB a nešel připojit k volnému místu než se přes příkazový řádek zformátoval celý HDD. Nemáte s tím někdo zkušenosti nebo rad jak to zprovoznit? Předem děkuji
Změna předmětu, původně: problém se spuštění win 7 (Kráťa)

V případě, že jsi udělal to, co píšeš, že jsi udělal, tak teď nemáš CO instalovat, protože sis smazal i to "předinstalovávatko". Nebo jsi k tomu "předinstalovanému" OS dostal i nějaké CD/DVD s OS?

Já z toho pochopil, že si koupil Windows 7 s novým notebookem a ty nechtěl, chtěl tam jiná Windows odjinud (třeba XP).
Nepochopil jsem však, proč si nekoupil o dost levnější notebook bez OS a když už si koupil s OS, proč ho smazal, když byl jeho.

Ja ho chapu, jeho Win byly plne Crapware (Norton, Office Trial...),
na druhou stranu i ty Crapware se daji odinstalovat.

dost levnější notebook bez OS

treba ten konretni model vyrobce bez OS neposkytuje, pak to dava logiku.
Logiku ale nedava, ze se do toho pousti ten, co neumi instalovat Windows

Existuje na De-Crapfilaci dokonce program.
www.pcdecrapifier.com. Zkousel jsem ho a pak jeste jiny, nazev uz nevim, ale solidni. Zbavi te to s pouhymi 2-3 restarty techto Crap-programu
EDIT
http://technet.idnes.cz/programy-bez-kterych-se-ur cite-obejdete-f0z-/software.aspx?c=A120323_160816_ software_vse

Když jsem tuhle u někoho byl na ty MS Office, tak chtěl jen to a nic jiného (na to mě asi bude volat za týden) :-)
V tom je problém. Na svém to vyhodím ihned, ale lidi si myslí, kdovíco nemají a nechtějí se toho zbavit. Minule zase jedna přes Team Viewer nechtěla vypnout hlídátko kdy šli na svačinu u Adobe, že by jí nefunfovalo pdf a nenechala si ani ukázat, že jo.

Tohle je v podstatě další zbytečný program v PC. Kdo tomu rozumí - odinstaluje/zbaví se nepotřebného balastu i bez tohoto softu. Kdo tomu nerozumí, tak si smaže i to, co smazat nechtěl...