Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Doporučte tichou klávesnici s nízkým/lehkým stiskem tlačítek

Prosím o doporučení nějaké levnější klávesnice (do cca 300kč), která by byla tichá, ale hlavně aby měla nízký a lehký stisk kláves. Sem zvyklí na klávenici z notebooku M51...
[http://pc.poradna.net/file/view/10774-01-jpg]
...a rád bych si nějakou takovou pořídil i k stolnímu pc. Myslel sem si, že by bylo lepší si zvyknout na nějakou standartnější, tak sem zkusil Logitech Media Keyboard K200, ale přestože výrobce deklaruje nízký profil kláves a tichý chod, nevyhovuje mi.
Vzhledem k podobnosti notebookové uvažuji nad Genius Slimstar 110, slyšel sem že Genius není nic moc.
Co byste mi doporučili?
Děkuju!

Genius je taková značka neznačka, koukni po microsoftu, do ceny by ses možná vlezl u modelu který mám i já, a nemůžu si stěžovat, taky jsem odpůrce vysokoprofilových klávesnic.

Microsoft wireless keyboard 3000 v2.0

Set s myší koupíš od 800,- klávesnice samostatně by teda mohla být za těch 300-400 korun.

a kdybys měl doporučit nějakou dražší?
docela se mi líbila tahle od Arcticu, co myslíš?
Největší problém je, že sem z notebooku zvyklej na velké, nízké a lehce stisknutelné klávesy.
Měl sem možnost porovnat tu Logitech Media Keyboard K200 s úplně obyčejnou shitkou Genius KB-110X, do které se ale musí mlátit mnohem némě. U té K200 mě po pár munitách hraní "bolely prsty", z toho usuzuji, že bych potřeboval nějakou "měkčí" klávesnici...