Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Málo paměti v telefonu

Ahoj chtěl bych se zeptat v telefonu Nokia 5230 mi zmizela paměť v telefonu respektive je šíleně zanesená a nevím čím. odstranil sem veškeré SMS a v telefonu nemám nic nainstalováno a přesto mám volno jen 20 MB z 80 ... Je možné že zbylé místo je obsazeno kontakty co mám v telefonu? Protože když najedu do paměti telefonu a sečtu velikost všech souborů co tam mám tak to dá celkem 2 MB. Popřípadě čím jiným by mohla být paměť obsazena?

Díky za odpověď.

rozměry a hmotnost: 111 × 52 × 16 mm, 115 g
displej: 3,2'', odporový TFT, 360 × 640, 16 mil. barev
sítě a data: GSM (850/900/1 800/1 900 MHz), WCDMA (900/2 100 MHz), GPRS (třída 32), EDGE (třída 32), HSDPA (3,6 Mb/s), GPS
konekt.: microUSB, Bluetooth (A2DP)
paměť: 70 MB, 128 MB RAM, microSDHC
baterie: 1 320 mAh, procesor: ARM1136 434 MHz
operační systém: Symbian 9.4 S60 5th Edition
hudba: přehrávač hudby, rádio, 3,5mm jack
fotoaparát: 2MPx (1 600 × 1 200), video (640 × 480)

http://www.mobilmania.cz/clanky/nokia-5230-maximum -za-smesny-peniz-test/sc-3-a-1124640/default.aspx

fotky, mp3, aktualizace OS

Právě když propojím mobil s PC tak zjistím že všechny složky jsou prázdné a tudíž tam nic paměť nezabírá ale když se podívám do vlastností tak je paměť obsazená i přes to že to ve složkách nic neukazuje. Jinak kartu mam to není problém mam 8 GB místa mám tedy dost, ale když teď chci něco nového instalovat tak to nejde i přes to že to chci instalovat na kartu. Protože mi to napíše abych si nejdřív vyčistil paměť v telefonu.