Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odstranění ovladačů hdd z biosz

Dobrý den.
mám problém nastavoval jsem bootování z usb ale omylem jsem v ADVANCED / IDE CONFIGURATION / odstranil HDD a nyní ho nemohu ani v bootování zvoli.

Mohli byjste mi prosím někdo poradit, jak tuto operaci vrátit zpět?. V ide configu mam jen ATA/ide CONFIGURATION mam jen COMPATIBLE ...

Děkuji

Pokial das load default urcite by bios mal vidiet hdd. Pokial ho nevidi je chyba najskor v tom disku, ze umrel;o).
Btw nevadi, ze ako prve bootuej napriklad cdrom alebo usb a disk je az potom (pripadne tam nie je vobec), pretoze nb bude skusat vsetky moznosti bootovania az pokym sa nejaka nechyti.

no já jsem na něj momentálně instaloval windows z USB klíčenky ( XP ) a v instalaci ten windows disk najde ( rozdělím oddíly a pokračuju v instalaci ) Ale okud chci potom nastavit BOOT drivers nebo BOOT device priority tak ten HDD v něm prostě vidět nejde, tutíž nejde zvolit a nebootuje.